ŞIK VE POPÜLER

Next Republic , modern restoran/bistro/bar olarak, sabah 10:00'dan gece 01:00'e kadar hizmet vermektedir.
Next Republic, güne restoran olarak başlayıp ; gün batımıyla birlikte ses seviyesini yükselterek bar konseptine geçer ve insanları çeken bir mıknatıs haline dönüşür.


YAPTIĞIMIZ İŞİ SEVİYORUZ

Next Republic'te güne eşsiz göl manzarasında mükemmel bir brunch'la başlıyor; öğlenleri zengin menümüzden leziz yemekler sunuyoruz. Beş çayları için şefimizin günlük yaptığı tatlıların keyfini çıkarabilir; akşamları, romantik, business ya da eğlenceli konseptlerde yemek yiyebilirsiniz. Yemeğin ardından bartender'larımızın hazırladığı 100'e yakın kokteyl çeşidi ile gecenize güzel tadlar katabilirsiniz.


HÜNERLİ - YETENEKLİ - BAŞARILI

Next Republic'in gün boyu daha durgun ve sakin olması burayı; brunch, kahve ya da birşeyler içmek için ideal bir yer yapmakta.
Gecenin ilerleyen saatlerinde mekan, müdavimleriyle dolar taşar. Ünlü DJ'lerin yanı sıra şehrin tanınmış kişileri de bu eğlenceli kalabalık için Jazz, Funk ve House müzik performansları sergiler.
Endüstriyel tasarım ile etkileyici bir dekorasyona sahip olan Next Republic, 600m2'lik geniş ve sıcak bir alana sahiptir. Deneyimli baş şefimizin önderliğinde hazırlanan menüde Türk ve Dünya Mutfağı füzyonu sunulur.

REZERVASYON FORMU

X
REZERVASYON